Jdi na obsah Jdi na menu
 


O nás

KDO JSME?

Orbis Technology, s. r. o. je vzdělávací instituce, která je pod spisovou značkou C 31249 vedená u Krajského soudu v Plzni. Identifikační číslo firmy je  041 29 415.

 

Zabýváme se pořádáním vzdělávacích aktivit pro dospělé. Kurzy vedou naši zkušení lektoři, kteří jsou profesionálové v daném oboru a mají bohatou lektorskou praxi. Vzdělávací akce probíhají většinou v malých skupinách, díky čemuž je zajištěn individuální přístup ke každému účastníkovi a jeho individuálním potřebám. Disponujeme vlastním stálým školícím zázemím. Naše školící centrum se nachází v malebném prostředí  ve vzdálenosti 5 km od Chebu. V těsné blízkosti se nachází např. cyklostezka či řeka vhodná k rybaření. Školení zajišťujeme podle potřeb také přímo v Chebu.

 

VZDĚLÁVÁNÍ

Vzdělávací centrum Orbis Technology, s.r.o. nabízí velmi široké spektrum vzdělávacích aktivit pro veřejnost i pro firemní zákazníky. Zaměřuje se nejen na profesní vzdělávání, ale také na zájmové kurzy.
Organizujeme a pořádáme kurzy pro obory strojírenství, elektrotechnika, ekonomika a IT obory.
Kromě pevně daných kurzů také realizujeme vzdělávání uzpůsobené přímo na míru Vám nebo Vaší firmě, kdy jsou respektovány konkrétní potřeby a daná specifika. Firmám nabízíme školení pro jejich zaměstnance přímo v místě firmy.
Školící centrum si je možné též pronajmout pro vlastní aktivity zákazníka.

 

PORADENSKÁ ČINNOST V OBLASTECH PROCESNÍHO ŘÍZENÍ

Poskytujeme poradenskou a konzultační činnost v oblasti zefektivnění procesních činností s akcentem na odstraňování nákladů na nejakost.

 

3D TECHNIKA – 3D TISK

Zabýváme se též výrobou 3D modelů podle přání zákazníka. Zajišťujeme kompletní realizaci. Tvorbu v příslušném CAD, následnou přípravu pro tisk na 3D tiskárně a samotný tisk.

 

REFERENCE

Mezi naše spokojené zákazníky například patří:

Technistone a.s., Hradec Králové;

Pons Consulting s.r.o., Cheb;

Greiner Aerospace CZ spol. s.r.o., Nýrsko;

Zentiva Group a.s., Praha;

Šlapanská elektrárenská, s.r.o., Cheb;

Střední průmyslová škola Tachov;

KOVO Engineering, s.r.o. Cheb...