Jdi na obsah Jdi na menu
 


O nás

KDO JSME?

Orbis Technology, s. r. o. je vzdělávací instituce, která je pod spisovou značkou C 31249 vedená u Krajského soudu v Plzni. Identifikační číslo firmy je  041 29 415.

 

VZDĚLÁVÁNÍ

Zabýváme se pořádáním vzdělávacích aktivit pro dospělé. Kurzy vedou naši zkušení lektoři, kteří jsou profesionálové v daném oboru a mají bohatou lektorskou praxi. Vzdělávací akce probíhají většinou v malých skupinách, díky čemuž je zajištěn individuální přístup ke každému účastníkovi a jeho individuálním potřebám. Disponujeme vlastním stálým školícím zázemím. 

Vzdělávací centrum Orbis Technology, s.r.o. nabízí velmi široké spektrum vzdělávacích aktivit pro veřejnost i pro firemní zákazníky. Zaměřuje se nejen na profesní vzdělávání, ale také na zájmové kurzy. Organizujeme a pořádáme kurzy pro obory strojírenství, elektrotechnika, ekonomika a IT obory.
Kromě pevně daných kurzů také realizujeme vzdělávání uzpůsobené přímo na míru Vám nebo Vaší firmě, kdy jsou respektovány konkrétní potřeby a daná specifika. Firmám nabízíme školení pro jejich zaměstnance přímo v místě firmy.
Školící centrum si je možné též pronajmout pro vlastní aktivity zákazníka.

 

PORADENSKÁ ČINNOST V OBLASTECH PROCESNÍHO ŘÍZENÍ

Poskytujeme poradenskou a konzultační činnost v oblasti zefektivnění procesních činností s akcentem na odstraňování nákladů na nejakost.

 

CNC programování

Zabýváme se též tvorbou NC programů pro vybrané CNC stroje. Program vypracujeme podle přání zákazníka. Zajišťujeme na přání též kompletní realizaci včetně 3D návrhu pomocí vhodného software. Tvorbu v příslušném CAD, následnou volbu technologie v CAM, případně přímo tvorbu v G kódu.

 

REFERENCE

Mezi naše spokojené zákazníky například patří:

Technistone a.s., Hradec Králové;

Pons Consulting s.r.o., Cheb;

Greiner Aerospace CZ spol. s.r.o., Nýrsko;

Zentiva Group a.s., Praha;

Šlapanská elektrárenská, s.r.o., Cheb;

Střední průmyslová škola Tachov;

KOVO Engineering, s.r.o. Cheb...